Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Jsme štastní a zdraví a vážíme si toho. Víme, že spousta lidí takové štěstí nemá. Před společným životem jsme oba pomáhali druhým jiným způsobem. Lucka posílala příspěvky na Dobrého anděla a organizovala menší sbírky oblečení a hraček pro chudé děti z mateřské školy. Ve své logopedické třídě také spolu se skvělou kolegyní pořádala akci Každý měsíc dobrý skutek, kdy s dětmi po dobu půl roku pomohli seniorům, pejskům v útulku i rodinám v azylovém domě.

Standa jako zarytý bajker pomáhal vytvářet a udržovat tzv. traily, tedy stezky pro cyklisty v přírodě, pomáhal „rozjet“ ostravské cyklojízdy a snad jako každý sem tam koupil pohlednici nebo jinou drobnost na podporu dětských domovů aj. Zlom nastal v roce 2009, kdy jeho kamarádka nutně potřebovala kostní dřeň. Zaregistroval se do registru dárců a od té doby přispívá nadačnímu fondu pro transplantaci kostní dřeně.

Po narození Vašíka jsme si jako rodiče začali více uvědomovat, jak je důležité zdraví dětí.

Příběh malého chlapce, o kterém jsme se náhodou dočetli na Fleru, nás oslovil o to více, že se týká očkování. Stačilo pár vyměněných zpráv s jeho maminkou a věděli jsme, že tohle je naše šance udělat dobrou věc. Alimu očkování zničilo zdraví, a tak pro něj pravidelně na Velikonoce a Vánoce konáme prodej pohlednic s dalšími fotografy a ilustrátory. O těchto akcích Vás zde budeme pravidelně informovat a budeme velmi rádi, když se do nich zapojíte. Mimo tyto akce prodáváme po celý rok naše fotografie, ze kterých jde Alimu a jeho mamince celý výtěžek.

A je to tady! Letošní pohlednice jsou již v prodeji, vice zde.

 

AKTUÁLNĚ je k podpisu petice za proplácení hipporehabilitací ze zdravotního pojištění pro děti, které to, stejně jako Alík, velmi potřebují. Petice je k podpisu ZDE, věnujte, prosím, chvilku svého času pro dobrou věc.

Můžete samozřejmě udělat více, je mnoho možností, které Vás příliš nestojí – registrace v registru dárců kostní dřeně (bezbolestná!), darování krve, vlasů atd.

Dobrý skutek Vás hřeje na srdci, to Vám můžeme potvrdit.

 

Více o prodeji fotografií zde.

 

O našich dobročinných akcích – Vánoční a Velikonoční.